Námorná doprava & Vracia

Způsoby odeslání
Jakmile obdržíme Vaši platbu, přijmeme nás po celém světě EMS do 2-3 pracovních dnů pro doručení vašeho zboží, vaše přepravní adresa je náklad očekáván v 5-7 pracovních dnech doleva.

Pravidla pro vrácení peněz
Umožňujeme pouze kompletní vrácení peněz za položky, které způsobují problémy, které v případě, že balíček nezahrnuje veškeré příslušenství a části, které byly dodány, budou odečteny náklady na příslušenství a části z celkové ceny produktu a mohou jen ospravedlnit Částečné vrácení peněz, pokud z nějakého důvodu potřebujete změnit velikost, barvu nebo vrácení peněz z důvodu "Na rozdíl od", náklady na doručení celého produktu budou odečteny.

Reklamační řád
Vrácení nebo výměna jsou povoleny za předpokladu, že zákazník produkt zakoupil prostřednictvím webových stránek a je to do 30 dnů od data přijetí. Prosím kontaktujte nás.

Navigace
Uvedené ceny nezahrnují poštovné a balné. Ty se vypočítají automaticky v procesu objednávky. Samostatně označené položky, které dodává nákladní dopravce kvůli jejich objemu nebo hmotnosti (zásilky) jsou účtovány poštovné. Poplatky a daně za dodávky hradí kupující a nejsou zahrnuty v kupní ceně nebo přepravních nákladech.

Zrušení objednávky
Pokud chcete objednávku zrušit, musíte se obrátit na náš zákaznický servis online nebo nám okamžitě poslat e-mail. Většina objednávek je odeslána do 1-3 dnů od data objednávky. Odeslání objednávek nelze zrušit. Žádosti o zrušení po odeslání objednávky jsou zpracovány v souladu s našimi zásadami pro vrácení.
Copyright © 2018 www.abeltechnik.cz. Powered by Vibram Five Fingers